en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Priestory

Konferencie a kongresy

Priestory

Naplánujte si Vaše firemné podujatie podľa predstáv. Variabilita našich priestorov vám umožní zorganizovať veľký firemný kongres aj malé firemné stretnutia a rokovania v sálach s neopakovateľnou atmosférou.

Kapacity priestorov Kino sedenie
Školské sedenie
"U" sedenie
Ženeva sedenie
Kongresová sála kráľa Žigmunda 220 120 50 70
Kongresová sála Mateja Korvnína 40 32 18 24
Biely salónik x x x 10
Červený salónik 30 24 21 24
Veľká rytierská sála 70 40 30 28
Malá rytierska sála x x x 12
Dragon bar 30 24 12 18

Kongresová sála Žigmunda

Priestranná presklená kongresová sála vytesaná do skaly disponuje zabudovaným dataprojektorom a plátnom. Sála pomenovaná po kráľovi Žigmundovi Luxemburskom poskytuje neobvyklý priestor pre odborné podujatia ako aj galavečery. Kapacita sály na školské sedenie je 150 osôb a na banketové sedenie je to 160 osôb.

Rozmery kongresovej sály: 20 x 12 m

Nezáväzný dopyt
1 / 7

Kongresová sála Mateja Korvína

Malá kongresová sála s prenosným dataprojektorom a plátnom sa nachádza na vstupnom nádvorí. Kongresová sála je vhodná pre odborné školenia, semináre alebo workshopy. Kapacita sály na školské sedenie je 36 osôb.

Rozmery kongresovej sály: 8 x 6,5 m

Nezáväzný dopyt
2 / 7

Biely salónik

Salónik vhodný na porady a meetingy zaujme svojou dobovou atmosférou kombinovanou s moderným vybavením. Kapacita v bielom salóniku je 10 osôb.

Rozmery salónika: 5 x 6m
 

Nezáväzný dopyt
3 / 7

Červený salónik

Salónik vhodný na porady a meetingy zaujme svojou dobovou atmosférou kombinovanou s moderným vybavením. Kapacita v červenom salóniku je 24 osôb.

Rozmery salónika: 5,5 x 8m

Nezáväzný dopyt
4 / 7

Veľká rytierska sála

Nádherná sála s veľkými oblúkmi v historickom štýle vhodná pre firemné podujatia, ktorým dodá nádych histórie a výnimočnosti. Hviezdicový rebrový strop prechádza plynule do mohutného ústredného piliera, ktorý dominuje tejto nádhernej gotickej sále. Po jej stenách sú rozmiestnené atribúty piatich uhorských kráľov a prierez vývoja zbraní a zbrojí v priebehu dvoch storočí stredoveku. Sála je vhodná na porady, školenia, worshopy prípadne na slávnostné večere.

Nezáväzný dopyt
5 / 7

Malá rytierska sála

Historická sála, v ktorej sú všade prítomné symboly drakov. Dominantou sály je okrúhly stôl, za ktorým kedysi zasadali členovia rádov. Sála je vhodná na porady, meetingy alebo slávnostné večere.

Nezáväzný dopyt
6 / 7

Dragon bar

Zámocké priestory Dragon baru umocňujú pravý kráľovský zážitok. Ponúkajú súkromie a ničím nerušenú atmosféru. Dragon bar je vhodný predovšetkým na menšie rokovania, porady, workshopy alebo školenia.

Nezáväzný dopyt
7 / 7

Obmedzenie prehliadky zámku 12.6.2024

Dnes 12.6.2024 sa uskutočnia prehliadky zámku o 13:00 hod a o 15:00 hod.

Ďakujeme za pochopenie

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím