en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Reštaurácia Ava Simone

Zámocká gastronómia

Reštaurácia Ava Simone

Vážení hostia, dňa 24.5.2024 (piatok) bude Zámok Vígľaš pre verejnosť UZAVRETÝ. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás opäť 25.5.2024 (sobota).

 Reštaurácia s historickými klenbami je ideálne miesto pre Vašu rannú kávu, chutný obed alebo večeru. Vybrať si môžete z bohatej ponuky teplých, či studených alkoholických a nealkoholických nápojov a jedálneho lístka. Reštaurácia je tiež vhodná pre usporiadanie menších rodinných i firemných podujatí. Občerstvenie na terase v letnom období Vám umožní nerušene sledovať historický program, spríjemniť si večer hudobným doprovodom alebo sledovať šantenie detí na nádvorí.

Reštaurácia Ava Simone je sprístupnená ubytovaným i neubytovaným hosťom. 

 

Rezervácie špeciálnych príležitostí

+421 45 5245795 recepcia@grandviglas.com

Kapacita reštaurácie

56 miest
20 miest

Uzatvorenie hotela

Vážení hostia,dňa 24.5.2024 (piatok) bude Zámok Vígľaš pre verejnosť UZAVRETÝ. Prehliadka zámku sa v piatok uskutoční len o 11:00. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás opäť 25.5.2024 (sobota). 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím