en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Stravovanie konferencie

Konferencie a kongresy

Stravovanie konferencie

kšiTím kuchárov Hotela Grand Vígľaš pripraví pre Vás a Vašich hostí gastronomický zážitok. Stravovanie je možné v dvoch reštauráciách Anjou Court a Ava Simone.

Možnosti stravovania

Prvou možnosťou je výber z á la carte a sezónneho menu. Z ponuky a la carte menu si každý hosť môže vybrať podľa vlastnej chuti a preferencie. Váš výber nám môžete nahlásiť aj vopred a šéfkuchár ho pripraví na Vami zvolený čas. Tento typ stravovanie odporúčame pri počte do 20 osôb.

Ďalšou možnosťou je pestré a chutné jedlo formou bufetových stolov, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient. Zloženie bufetových stolov zostavuje šéfkuchár. Tešiť sa môžete na 2 typy polievok 4 druhy hlavného jedla pričom jedno je vždy bezmäsité. Na svoje si prídu aj milovníci vegetariánskej kuchyne a vybrať si môžu z ponuky šalátov. Neoddeliteľnou súčasťou je aj ponuka príloh a dezertov. Odporúčame pre viac ako 30 osôb.

Medzi klientmi je obľúbený aj honosný zámocký raut, ktorý je ideálny na špeciálne a slávnostné príležitosti. Raut bohatý na chute a vône prináša kulinársky zážitok kde si prídu na svoje aj milovníci lahodného hovädzieho mäsa či rýb. V zámockom raute nesmie chýbať ani šalátobar. Mlsné jazýčky si môžu pochutiť na šúľancoch s karamelom alebo na domáckej štrúdli. Zámocký raut je vhodný pre spoločnosti s počtom hostí viac ako 30.

Zaujímavou možnosťou je originálny dobový raut, pri ktorom sa podávajú typické dobové pokrmy a ktorý sa ideálne hodí do prostredia nášho hotela. V dobovom raute nesmú chýbať delikatesy ako je divinová paštéta s brusnicami, pečená kačka či lahodná divinová živánska napichnutá priamo na meči. Atmosféru pri dobovom raute vhodne doplní aj pečené prasiatko ktoré si hostia môžu doobjednať. Dobový raut je vhodný pre spoločnosti s počtom hostí viac ako 30.  

Spoločné trojchodové menu (polievka, hlavné jedlo a dezert) Z ponuky jednotného menu sa vyberá rovnaká polievka, hlavné jedlo a dezert pre všetkých účastníkov. Pre hostí s intoleranciou alebo preferenciou vegetariánskych pokrmov je k dispozícií samostatná ponuka. Jednotné menu je vhodné pre spoločnosti s počtom osôb do 30.

K dokonalému odbornému podujatiu patrí aj bohatá a chutná ponuka zámockého občerstvenia – coffee breakov. Vyberte si niektorý z našich výhodných balíkov občerstvenia, alebo si zostavte svoj vlastný coffee break, presne podľa vašej chuti.

Nezáväzný dopyt

Overte si dostupnosť vášho termínu alebo sa spolu stretnime a naplánujme váš event do detailov.

Nezáväzný dopyt

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím