en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Referencie kongresy

Konferencie a kongresy

Referencie kongresy

Ing. Lucia K. Smile Agency

Hotel Grand Vígľaš splnil naše očakávania a potreby pri realizácii medzinárodnej konferencie pre nášho klienta. Veľmi príjemné a čarovné zámocké prostredie, útulné izby a výborná kuchyňa. Priestranná kongresová sála s denným svetlom je veľkým plusom, hlavne pri realizácii firemných podujatí. V neposlednom rade musíme pochváliť ochotu, prístup a správanie personálu, ktorý bol veľmi príjemný a nápomocný. Máme radi hotely, kde je ochota plniť priania klienta, ktoré vzniknú niekedy aj na poslednú chvíľu. Veľmi radi sa do hotela vrátime aj s našimi ďalšími klientmi.

Nezáväzný dopyt
1 / 9

Ing. Mgr. Barbora B. ZAREN Slovakia

Hotel Grand Vígľaš je výnimočný hotel obklopený krásnou prírodou. Poskytuje jedinečné priestory a nadštandardné služby pri organizácií konferencií, či obchodných stretnutí. Podujatie vám spríjemní milý a profesionálne zaškolený personál, vyzdvihnúť musím chutnú kuchyňu, ktorá nikdy nesklamala. Vígľaš ponúka dobové i moderné konferenčné priestory a rovnako i možnosti ubytovania. 

Nezáväzný dopyt
2 / 9

Tomáš K. HC Košice

Počas finálovej série hokejovej extraligy so Zvolenom sme v rámci vonkajších zápasov boli ubytovaní v hoteli Grand Vígľaš. Pre našich hráčov boli pripravené komfortné a čisté izby, ktoré spĺňali naše očakávania a poskytovali priestor pre odpočinok. Okrem ubytovania sme na zámku mali k dispozícií aj stravovanie formou bufetových stolov, s ktorým sme boli nadmieru spokojní. Personál nám vo všetkých smeroch vychádzal maximálne v ústrety, začo sme veľmi vďační. V budúcnosti opäť radi využijeme služby hotela Grand Vígľaš.

Nezáväzný dopyt
3 / 9

Ing. Miroslav B. IVAKS - podnikové vzdelávanie

V hoteli Grand Vígľaš organizujeme podujatia pravidelne a vždy sme veľmi spokojní. Ako organizátori oceňujeme profesionalitu personálu, kvalitné konferenčné priestory a ich dobrú dostupnosť, pohodlné ubytovanie a chutnú gastronómiu. Účastníci našich podujatí sú zase mnohokrát ohromení netradičným zámockým prostredím. Služby hotela Grand Vígľaš môžeme iba odporúčať.

Nezáväzný dopyt
4 / 9

Ing. Hana P. FUN EXPRESS s.r.o.

Se službami hotelu Grand Vígľaš jsme byli spokojení. Srdečný a vstřícný personál, prostorné konferenční místnosti a výjimečné zámecké prostředí. Do hotelu Grand Vígľaš se ještě určitě vrátíme.

Nezáväzný dopyt
5 / 9

Ing. Martin T. Cech kachliarov

Moderné s nádychom histórie. Hotel sa nám tak páčil, že sme si ho, na stretnutie pre našich členov, rezervovali celý. Očarilo nás krásne prostredie, priestory aj komfort, ktorý nám poskytol personál. To všetko v kombinácií s výborným jedlom. Všetci nadšení aj dámy aj páni.

Nezáväzný dopyt
6 / 9

Ing. Erika SučováBroker Consulting, a.s.

V Zámku Grand Vígľaš sme uskutočnili prvú firemnú akciu v roku 2017. A teda takmer desaťročie sa každoročne vraciame na zámok  a organizujeme tu naše firemné odborné konferencie či stretnutia. Prečo? Pretože sú tu výborné konferenčné priestory s technickým vybavením, pekné ubytovanie, skvelá kuchyňa. S organizáciou každého detailu vždy pomôže úžasná sales manažérka  Anikó Hudinová, ktorá má pod palcom milí a ústretový personál od začiatku až do konca akcie. Pomôžu s každým detailom a snažia sa nájsť riešenie výhodné pre všetky strany. Kvalita služieb sa posudzuje nielen podľa krásnych priestorov tohto zámku, či chutných jedál, ale hlavne ľuďmi, ktorí túto prácu robia so srdcom a je to aj vidieť. Ďakujeme a opäť čoskoro vidíme.

Nezáväzný dopyt
7 / 9

Alena KostolanskáAricoma Systems s.r.o.

Naša spoločnosť už niekoľko rokov organizuje svoje celofiremné stretnutia v Grand Vígľaš. Prvý ročník v roku 2015 nás nesmierne milo prekvapil profesionálnym prístupom, príjemnosťou a ochotou personálu, ale aj priestrannosťou izieb, pekným zámockým dizajnom a v neposlednom rade kvalitou poskytovanej stravy.

Toto všetko je zárukou toho, že sa sem radi vrátime.

Nezáväzný dopyt
8 / 9

Patrícia Viktoryová AVE SK odpadové hospodárstvo s.r.o.

Zámocké prostredie Hotela Grand Vígľaš nás očarilo svojou krásou už pri príchode. Ubytovanie a program, ktorý sme mali v hoteli bol nad naše očakávanie. Personál hotela je veľmi príjemný, ústretový a hlavne vysoko profesionálny. Gastronómia uspokojila nielen kolegov s rôznymi intoleranciami ale aj tých náročnejších, jedlo bolo kvalitné a veľmi chutné . Priestranné kongresové sály vybavené presne podľa našich požiadaviek. Naozaj to bol jeden z najkrajších zážitkov, za ktorý Vám úprimne ďakujeme.

Nezáväzný dopyt
9 / 9

Obmedzenie prehliadky zámku 12.6.2024

Dnes 12.6.2024 sa uskutočnia prehliadky zámku o 13:00 hod a o 15:00 hod.

Ďakujeme za pochopenie

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím