en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Svadba na zámku

Hotel Grand Vígľaš

Svadby

Stredoveký zámok je vhodným miestom pre organizáciu dokonalej svadby hneď z niekoľkých dôvodov. Nachádza sa v strede Slovenska, takže je dobre dostupný či už sú svadobní hostia z východu, západu alebo z blízkeho okolia. Má vlastné priestory na obrad, vrátane kaplnky, nádherné priestory na svadobnú hostinu aj fotenie a dostatok izieb pre všetkých hostí, takže si počas celého svadobného dňa hostia nemusia robiť starosti a stresy presunmi z miesta na miesto. Samozrejmosťou je výborná gastronómia a tiež osobný a ľudský prístup od začiatku do konca. Zárukou pre mladomanželov a zároveň záväzkom bezchybne poskytnutých služieb zo strany hotela sú stovky spokojných párov, ktorí sa rozhodli pre rozprávkovú svadbu práve na zámku.

Voľné termíny nájdete tu:

Svadba termíny

 

 

 

Nevesta Kristína

Veľmi radi by sme sa s manželom chceli poďakovať osobne pani Feketeovej za profesionálny prístup, maximálne vyhovenie vrámci požiadaviek a ochotu vždy vyjsť v ústrety. S celým personálom zámku sme boli nesmierne nielen my, ale aj pozvaní hostia nadmieru spokojní. Zámok ponúkol jedinečnú atmosféru svadobného dňa ako pre nás dvoch ale aj pre našich svadobčanov. Možnosť mať všetko vrámci jedného miesta robí zámok Vígľaš tým správnym miestom, rozhodnutie by sme určite nemenili. Svadobné prípravy nevesty a ženícha, možnosť svadobného fotenia, odobierka, catering pre prichádzajúcich hostí, kaplnka sv. Michala Archanjela, a reštaurácia Anjou cort, s dokonalou výzdobou a skvelou kapelou nemohli sklamať naše očakávania. Svedčia o tom aj nádherné svadobné fotky. Ešte raz ďakujeme celému personálu, pánovi riaditeľovi Sokologorskému zámku a pani Feketeovej. 

Nezáväzný dopyt
1 / 14

Nevesta Lucia

Ďakujeme veľmi pekne celému personálu Grand Vígľaš za zorganizovanie našej vysnenej svadby. Priestory zámku sú naozaj ako z rozprávky a umocňujú krásnu atmosféru. Najviac by sme sa však chceli poďakovať všetkým zamestnancom, ktorí boli naskutočne profesionálni, milí a ústretoví.Prípravy na svadbu, ale aj samotná svadba tak prebehli bez akýchkoľvek starostí a my sme si to naozaj užili. Ešte raz ďakujeme.

Nezáväzný dopyt
2 / 14

Nevesta Nina

Ešte raz by som sa chcela aj v mene manžela poďakovať za všetko! Bol to jeden prenádherný deň, ktorý sme si naplno užili a sme naozaj veľmi radi, že sme si vybrali práve Vás, lebo to bol vskutku zážitok. Verím, že na to budeme aj my aj hostia ešte dlho dlho spomínať. Všetko prebehlo podľa našich predstáv, staff nám vo všetkom vyhovel, naozaj všetko bolo viac než perfektné :). 

Hlavná vďaka však patrí Vám pani Feketeová, za skvelú organizáciu, za promptnú komunikáciu a za naozaj vrchol profesionality! 

Nezáväzný dopyt
3 / 14

Nevesta Janka

Týmto by som Vám chcela ešte raz poďakovať za organizovanie našej svadby a za celý pobyt na zámku Vígľaš - bol to naozaj neopakovateľný zážitok, na ktorý budeme ešte dlho spomínať :) Som rada, že sme si ako miesto na svadbu vybrali práve zámok Vígľaš - všetko bolo úplne perfektné, od organizácie, jedla, ubytovania až po všetky služby. Chcela by som takto poďakovať všetkým, ktorí sa na svadbe akýmkoľvek spôsobom podieľali - bez nich by to tak dobre nedopadlo :)  

Nezáväzný dopyt
4 / 14

Nevesta Mária

Pre našu svadbu sme veľmi dlho hľadali vhodné miesto s atmosférou a našli sme ho na zámku Vígľaš. Všetci svadobní hostia boli nadšení z tohto miesta. Veľkou výhodou je, že je možné tu mať všetko v jednom areáli (obrad, hostinu, aj ubytovanie). Jedlo bolo naozaj vynikajúce, hostia si chválili, takže veľká vďaka a poklona šéfkuchárovi a celému tímu v kuchyni za gastronomický zážitok. Ďakujeme celému personálu hotela Vígľaš, ktorý sa o nás staral do ranných hodín, varil, pripravoval, obsluhoval, upratoval... Špeciálne chceme poďakovať šikovnej svadobnej manažérke Nikolete Feketeovej, ktorá nám pomáhala od začiatku až do konca pripraviť a koordinovať celú našu svadbu na zámku.  Lepšiu koordinátorku sme si nemohli priať. Mária a Michal

Nezáväzný dopyt
5 / 14

Nevesta Lucia

Ešte raz sa chceme touto cestou poďakovať a skutočne musíme uznať, že všetko bolo dokonale pripravené a naplánované. Aj keď som ešte v podledných dňoch pred svadbou hlásila rôzne zmeny, nikdy ste mi na niečo nepovedali "nedá sa". Vedela som, že sa môžem na Vás spoľahnúť. Viem, je to Vaša práca, no robíte ju skutočne dobre. 

 

 

Nezáväzný dopyt
6 / 14

Nevesta Zuzka

Lepšie a krajšie miesto na svadbu ako zámok Vígľaš sme si ani nemohli vybrať. Od začiatku plánovania svadby nám bola veľmi nápomocná svadobná manažérka slečna Feketeová. S jej pomocou sme celú prípravu svadby zvládli jednoducho a bez stresov. Celý personál hotela je užasný,profesionálny a ochotný,čo sa v dnešnej dobe často nevidí. Kuchyňa je excelentná. Mali sme z každého jedla gastronomický zážitok. Wellnes je tiež perfektný na zrelaxovanie nielen po svadbe. Hotel určite odporúčame nielen na svadbu,ale aj na pobyt. Prostredie,gastronómia,personál vrátane chyžných, ktoré boli tiež veľmi milé a ochotné,bolo dokonale. My sme tam strávili 4 noci a neľutujeme. A velmi radi by sme si to ešte raz celé zopakovali. Určite sa tam však vrátime či už na pobyt alebo na famózne jedlo. Ešte raz veľké ĎAKUJEME!

Nezáväzný dopyt
7 / 14

Nevesta Martinka

29.7.2023 sme mali na zámku prekrásnu svadbu.  Musím pochváliť personál, všetci do jedného boli úplne perfektní. Zabezpečili všetko čo sme potrebovali nielen počas svadobného dňa ale počas celého ubytovania. Jedno veľké ĎAKUJEME všetkým. Aj pohostenie cez svadbu aj raňajky boli vynikajúce. Pavilekovci 

Nezáväzný dopyt
8 / 14

Nevesta Vanesska

V prvom rade sa chceme poďakovať Vám všetkým na zámku za nezabudnuteľný zážitok z nášho svadobného dňa! No najväčšia vďaka patrí svadobnej manažérke za ochotu vyhovieť a pomôcť nám s každou našou požiadavkou :) Boli sme naozaj spokojní so všetkými Vašimi službami - ubytovanie, jedlo, servis okolo svadby - hlavne tých XY veci, ktoré nás v tom množstve a zhone nenapadli, ale vždy tam bol niekto z personálu personál ochotní nám pomôcť a zariadiť čo bolo treba.

Nezáväzný dopyt
9 / 14

Nevesta Mária

Chceli by sme sa Vám touto cestou za všetko poďakovať najmä za skvelú komunikáciu, ochotu a ústretovosť od začiatku plánovania našej svadby, boli sme s Vami nesmierne spokojní. Samotná svadba dopadla podľa očakávaní a prežili sme aj vďaka Vám nezabudnuteľný deň takže Vám patrí jedno veľké Ďakujem. A určite Vás budeme odporúčať aj naďalej.

Nezáväzný dopyt
10 / 14

Nevesta Beátka

Ďakujem Vám a všetkým zamestnancom Vígľašského zámku za organizáciu našej svadby. Náš deň bol úžasný.

Nezáväzný dopyt
11 / 14

Nevesta Linda

Ešte raz by sme sa vám chceli poďakovať za užasnú svadbu a všetko čo ste spolu s celým vašim teamom pre nás spravili.

Nezáväzný dopyt
12 / 14

Nevesta Lenka

Aj takto s odstupom času sme veľmi radi, že sme zotrvali pri našom prvotnom výbere a zrealizovali sme našu svadbu na zámku Vígľaš. Máme krásne spomienky, všetko vyšlo k plnej spokojnosti a radi by sme zdôraznili, že to bolo aj vašou zásluhou. Ďakujeme!

Nezáväzný dopyt
13 / 14

Nevesta Lucia

Ohlasy na Váš zámok a v prvom rade služby od hostí boli prvotriedne. Hostia mi písali, že toto bola svadba do Smotánky a z Vašich služieb boli v šoku. Proste naozaj ste top.

Nezáväzný dopyt
14 / 14

Uzatvorenie hotela

Vážení hostia,dňa 24.5.2024 (piatok) bude Zámok Vígľaš pre verejnosť UZAVRETÝ. Prehliadka zámku sa v piatok uskutoční len o 11:00. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás opäť 25.5.2024 (sobota). 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím