en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Obradné miestnosti

Svadba na zámku

Obradné miestnosti

Povedzte si svoje „áno“ priamo na zámku Vígľaš, ktorý svojimi rozmanitými priestormi ponúka možnosť usporiadať cirkevný sobáš v historickej kaplnke sv. Archanjela Michala. Priestory kaplnky sú vhodné pre rímskokatolícke, starokatolícke, pravoslávne, evnajelické a gréckokatolícke obrady. Ak skôr snívate o civilnom obrade pod holým nebom, obklopený atmosférou celého zámku je pre vás ako stvorená naša zámocká Terasa alebo Vnútorné nádvorie. Pre civilné sobáše v interiéri vám ponúkame Veľkú rytiersku sálu.

Kaplnka

Priestory kaplnky umocnia precítenie cirkevného sobáša. V ekumenickej kaplnke sú povolené rímskokatolícke, gréckokatolícke, starokatolícke a pravoslávne obrady.

Kapacita: 100 miest

Nezáväzný dopyt
1 / 4

Veľká rytierska sála

Nádherná gotická sála s veľkými oblúkmi v historickom štýle vhodná pre civilné obrady.

Kapacita: 100 miest

Nezáväzný dopyt
2 / 4

Terasa

Vyslovte svoje „áno“ pod holým nebom. Terasa je určená pre exteriérové obrady s výhľadom na celý zámok, vhodná pre 80 ľudí. 

Nezáväzný dopyt
3 / 4

Nádvorie

Vyslovte svoje „áno“ pod holým nebom. Nádvorie vhodné pre 120 ľudí a je to ideálne miesto pre výničné situácie. Takisto sú z neho nádherné fotografie.

Nezáväzný dopyt
4 / 4

Obmedzenie prehliadky zámku 12.6.2024

Dnes 12.6.2024 sa uskutočnia prehliadky zámku o 13:00 hod a o 15:00 hod.

Ďakujeme za pochopenie

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím