en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Teambuildingy

Konferencie a kongresy

Teambuildingy

Rytiersky turnaj, lukostreľba, hod sekerou, razba mincí, stredoveké tance, historické kasíno či slávnostná večera v dobových kostýmoch. To je len malá časť toho čo sa dá zažiť na nádvoriach zámku alebo aj v interiéri pod vedením profesionálnych historických skupín. Aktivity, ktoré je možné autenticky zažiť iba na zámku upevnia kolektív, podporia komunikáciu v tíme ale hlavne pri nich všetci zažijú veľa zábavy a dobrodružstva. Náš skúsený tím dokonale pozná priestory a možnosti zámockých priestorov, preferencie firemných klientov a po stovkách realizovaných teambuildingoch si dovolíme tvrdiť, že dokážeme na 100 % zastrešiť podujatia tohto druhu.

Rytiersky turnaj

Preneste sa do čias dávno minulých a zúčastnite sa skutočného rytierskeho turnaja. Staňte sa rytiermi a získajte si priazeň pána zámku. Preverte svoj um a šikovnosť na 5-tich rôznych stanoviskách s historickými aktivitami. Aktivity vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Medzi najobľúbenejšie patrí lukostreľba, súboj s mäkčenými zbraňami a vrhanie sekier.

Nezáväzný dopyt
1 / 11

Zbojnícka družina

Utužte kolektív a staňte sa obávanou zbojníckou družinou. Naučíte sa plieskať bičom, pľuvať frndžalicu, hádzať diviaka a preskakovať ohník. Ten najlepší z Vás sa stane zbojníckym kapitánom. Ak zlyháte, možno skončíte aj vo väzení.

Nezáväzný dopyt
2 / 11

Lukostreľba

Toto dávne umenie si môžete vyskúšať pod dozorom lektorov, ktorí Vás zasvätia do tajov napnutej tetivy a zasiahnutého terča. Lukostreľba patrí rozhodne medzi najlákavejšie aktivity a stojí za to si ju vyskúšať. Najlepší lukostrelec získa odmenu.

Nezáväzný dopyt
3 / 11

Výroba vlastnej vône

Po vedením skúsenej aromaterapeutky sa ponoríte do spleti rôznych esencií a olejov a pripravte si s kolegami vôňu, ktorá bude charakterizovať práve Vašu spoločnosť. Táto vôňa Vám vždy pripomenie spoločne strávený čas.

Nezáväzný dopyt
4 / 11

Výroba kožených náramkov, voskových sviečok, krúžkových náramkov či razba mincí

Výroba kožených náramkov, voskových sviečok, krúžkových náramkov či razba mincí Pod vedením skúsených remeselníkov si pripravte suvenír, ktorý Vám ostane ako milá spomienka na čas strávený s kolegami.

Nezáväzný dopyt
5 / 11

Maľovanie mandál

Počuli ste už o tomto type maľovania? Môžeme Vás zasvätiť do tajomstva ako si vytvoríte Vašu osobnú mandalu. Vami vytvorenú maľbu si zo sebou môžete odniesť domov.

Nezáväzný dopyt
6 / 11

Grafity

Ste fanúšikom spray artu a voľných ťahov rukou? Tento typ maľby je Vám teraz dostupnejší ako kedykoľvek predtým. Skúsený maliari tohto oboru Vám pomôžu s výrobou vlastného obrazu či s vytvorením jednej originálnej firemnej maľby na ktorej budú figurovať podpisy všetkých Vašich hostí.

Nezáväzný dopyt
7 / 11

Súťaž vo varení gulášu

Nájdite medzi Vami skrytý talent. Vyrazte dych Vašim kolegom a pripravte im ten najchutnejší guľáš, halušky alebo harule. V hodnotiacej porote nebude chýbať ani šéfkuchár nášho hotela. Najchutnejší guláš získa vyznamenanie rád zlatej varešky.

Nezáväzný dopyt
8 / 11

Grilovačka

Príjemné posedenie pri dobrom jedle, vieme doplniť o aktivity v sprievode dobového animátora (hod diviakom, zabíjanie klincov, preťahovanie lanom, presekávanie uzla, rúbanie dreva, zakladanie ohňa, chytanie rybičiek a mnoho ďalších).

Nezáväzný dopyt
9 / 11

Zabíjačka

Vyskúšajte si pravú a nefalšovanú zámockú zabíjačku. Po vedením skúsených mäsiarov si vyskúšajte prípravu zabíjačkových špecialít. Chuť vlastnoručne pripravených klobások a jaterníc je nezameniteľná.

Nezáväzný dopyt
10 / 11

Adrenalínový teambuilding

V spolupráci s eventovou agentúrou PINTAS, Vám pripravíme tematické a zážitkové tembuildingy podľa Vašich predstáv priamo na kľúč. Medzi dynamické aktivity, ktoré prinesú nezabudnuteľný zážitok patri kurz prežitia a airsoftová taktická strelnica S.W.A.T.. Program je možné doplniť jazdou na zippline, lanovým traverzom, či výstupom po lanovom rebríku. 

Nezáväzný dopyt
11 / 11

Obmedzenie prehliadky zámku 12.6.2024

Dnes 12.6.2024 sa uskutočnia prehliadky zámku o 13:00 hod a o 15:00 hod.

Ďakujeme za pochopenie

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím