en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Lyžiarske stredisko Látky – Kočanda

Grand Vígľaš

Lyžiarske stredisko Látky – Kočanda

Leží v nadmorskej výške okolo 900 metrov v krásnej odľahlej časti Slovenského Rudohoria, v časti Veporské vrchy. Nachádza sa na spojnici medzi Hriňovou a Kokavou nad Rimavicou 1 km za obcou Látky. Obľúbené stredisko prevádzkuje už viac ako 15 rokov Roľnícke družstvo Látky.

V súčasnosti sa prevádzkujú 2 vleky s prepravnou kapacitou 900 osôb za hodinu. Dĺžka vlekov je okolo 500 m, prevýšenie 80 m. Svah je priestranný, orientovaný severovýchodne s výhľadom na 1111 m vysoký zalesnený vrchol Bykova. Zjazdovka hlavne pre nenáročných lyžiarov, lyžiarske kurzy. Lyžiarsky areál je vhodný pre rodiny s deťmi.

V okolí sú veľmi vhodné terény pre bežecké lyžovanie, pre náročnejších aj bežecký areál (2 km od lyžiarskeho strediska je bežecký areál Látky – Mláky s upravovanými bežeckými traťami dĺžky 10 km).

Veľký záujem je o večerné lyžovanie pri umelom osvetlení. Počas vianočných prázdnin býva večerné lyžovanie každý deň, mimo prázdnin 3 x v týždni a to v stredu, v piatok a v sobotu.

Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa139 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Richard Muller

Už toto leto u nás na Zámku Vigľaš. Rezervujte si miesto online.

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím