en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

PARK SNOW Donovaly

Grand Vígľaš

PARK SNOW Donovaly

Patrí medzi najznámejšie lyžiarske strediská na Slovensku. Obec Donovaly sa rozprestiera na rozhraní Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra, od Banskej Bystrice je vzdialená 25 km, od Ružomberka 29 km.Celková dĺžka zjazdoviek v stredisku je 11 km. Zjazdovky sú sústredené do dvoch areálov – Záhradište a Nová hoľa, tieto prepájajú tri krátke vleky. Záhradište je vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov.

Na Donovaloch pôsobí viacero požičovní, lyžiarskych a snowboardových škôl. Jedinečnými atrakciami, ktorými je stredisko známe, sú jazdy na psích záprahoch a snowparagliding. Pri dolnej stanici lanovky na Novú hoľu nájdete klzisko.
Široký sortiment jedál, tradičné i netradičné špeciality nielen typickej slovenskej kuchyne tu nájdete počas celého roka. Reštaurácia ponúka kapacitu 90 miest v príjemnom štýlovom prostredí ľudovej architektúry. 
Detský FUNPARK na Donovaloch sa zaraďuje spolu s vybavením do popredia detských parkov a je druhým najväčším svojho druhu v Európe. Vo FUN PARKU je k dispozícii 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne zažijú pri tom veľa zábavy. Vo FUN PARKu nechýba ani karusel - kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe. 
Areál ďalej ponúka možnosť bežeckého lyžovania na množstve bežeckých tratí, snowpark pre snowboardistov a večerné lyžovanie. V niekoľkých hoteloch alebo apartmánových domoch nájdete aj wellness, ktorý je dostupný aj pre neubytovaných hostí.

Areál Donovaly je jedným z najvhodnejších pre rodiny s deťmi.

 

 

 

Garantujeme najlepšiu cenu!

Cena dňa139 €izba/noc

Rezervovať

Najvýhodnejšie ponuky na webe

Okamžité potvrdenie pobytu

Bezpečná online platba

Richard Muller

Už toto leto u nás na Zámku Vigľaš. Rezervujte si miesto online.

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím