en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Akcia 1+1

The Grand Vigľáš

Akcia 1+1

Vitajte v našej jedinečnej akcii 1+1, wellnessu a histórie, ktorá vám prináša zážitok plný relaxácie a objavovania.

Zažite okamih oddychu a pohody vo wellness centre, kde sa vaše telo a myseľ spoja v harmónii. Vychutnajte si 10 metrový bazén s proti prúdom a vírivkou, dve saunany, ochladzovací bazén, oddychovú zónu a masážne miestnosti. V našom útulnom wellnesse môžete zažiť neopakovateľný relax, či romantické chvíle.
Ale to nie je všetko! Ak máte chuť na dobrodružstvo a objavovanie, nechajte sa zlákať na prehliadku nášho nádherného zámku. Naši odborní sprievodcovia vám odhalia tajomstvá minulosti a príbehy, ktoré dýchajú životom do každého kúta tohto impozantného sídla.

A čo je to to 1+1? Jednoducho - za jeden zakúpený vstup do wellness (pondelok až nedeľa) alebo vstup na prehliadku zámku (pondelok až piatok), získate druhú úplne ZADARMO! To znamená dvojnásobnú radosť, dvojnásobný relax a dvojnásobné objavy. Plus získate 20% zľavu do našej reštaurácie Ava Simone.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť na zážitok, ktorý spojí najlepšie zo sveta wellnessu a histórie. Rezervujte si svoje miesto ešte dnes a pripravte sa na jedinečný zážitok plný relaxu a pohody!

Kontaktujte nás na našej webovej stránke alebo telefonicky a zarezervujte si svoje miesto ešte dnes!

+421 904 994 499
reservations@grandviglas.com

 

 

Valentínska večera

 

 

 

 

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím