en
Kúpiť ako darček Rezervovať
Zatvoriť

Koncert Peter Nagy so skupinou Indigo

Grand Vigľaš

Koncert Peter Nagy so skupinou Indigo

Pozývame vás na výnimočný večer s Petrom Nagym a skupinou Indigo! Uskutoční sa dňa 23. augusta 2024 na nádvorí nášho zámku! Nechajte sa uniesť nostalgiou hitov a nechajte sa prekvapiť novými skladbami. Predskokanom večera bude mladý talentovaný spevák, skladateľ a multiinštrumentalista a Matej Smutný, ktorý otvorí koncert svojím jedinečným hudobným vystúpením.

________________________________

Peter Nagy je slovenský niekoľkonásobný Zlatý slávik, jeden z najpopulárnejších česko-slovenských spevákov, autor mnohých hitov, ale aj producent a fotograf. Hity Petra Nagya si obľúbili ľudia viacerých generácií a mnohé z nich doslova zľudoveli. Vo svojej kariére si zaspieval so skupinou „Modus“, duet s Jožom Rážom „Psi sa bránia útokom“. Spolupracoval s Vašom Patejdlom a Pavlom Hammelom na albume „Peter Nagy v Štúdiu S“. Venoval sa aj mladým hudobným talentom. S Beátou Dubasovou a Patejdlom pripravil prvý album pre deti s názvom „Peter, Vašo a Beáta deťom“.

 

Kúpiť vstupenku

 

Koncert

Pre viac informácií kontaktujte recepciu hotela

+421 904 994 499
reservations@grandviglas.com

Richard Muller

Už toto leto u nás na Zámku Vigľaš. Rezervujte si miesto online.

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím